Estetrend saç ekim merkezi, hem yurtiçinde hem de uluslararası çalışan saç ekim kliniğidir. İstanbul saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP işlemleri için kliniğimizi ziyaret edin.

En doğal ve sık görünümlü saç ekim sonuçlarını elde eden saç ekim merkezi Estetrend, 15 yıllık tecrübesiyle her geçen gün müşteri portföyünü artırmaktadır. Saç ekim merkezimizden ücretsiz alacağınız randevu sayesinde uzman cerrahlarımızla görüşerek saç analizi yaptırabilirsiniz. Saç şeklinin belirlenmesi ve greft hesaplaması saç ekimi işlemindeki en önemli unsurdur. Kişinin yaşam tarzı, saç yapısı, saç rengi, saç kalınlığı, alın yapısı, kaş yapısı dikkate alınmalıdır. Saç analizi sonrası saç ekimi için kaç adet greft ihtiyaç duyduğunuza karar verilmekte ve saç ekimi sonrası karşılaşacağınız sonuç size anlatılacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI

Saç ekimi sonrası görünüşünüz hakkında abartmadan, olduğu gibi bilgi veren Hair City İstanbul, İstanbul’da saç ekimi yaptırmak isteyenlere asla hayal kırıklığı yaşatmıyor. Saç ekimi yapacak cerrahın usta ve profesyonel olduğunu yalnızca saç ekimi sonrası anlayabileceğiniz için bir kaç saç ekim merkezi ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Saç ekimi yaptıracağınız vakit yalnızca saç ekimi fiyatı değil, cerrahın da uzmanlığını iyi araştırmanız gerekmektedir. Hair City İstanbul saç ekim merkezimizden ücretsiz randevu alarak güler yüzlü, ilgili ve bilgili çalışan kadromuzla saç ekimi konusundaki tüm detayları görüşebilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright - Estetrend

Hemen Arayın        (0 505) 983 95 85