Fue yöntemi ile saç ekimi uygulaması başladığından beri; başarısız saç ekim uygulamaları ve ilaçlı yöntemler gibi alternatif tedaviler epey geride kaldı. Saç ekimi; günümüzde gerek kadınlar gerekse de erkekler tarafından başvurulan medikal tedavi yöntemi içeren, ve başarı oranı uygulamanın çeşidine ve sıklığına göre değişen bir uygulamadır.

Saç bir insanın karakterinden psikolojisine kadar önemli rol oynayan bir meta olması sebebiyle, saçı ile ilgili problem yaşayan hastaları hem görsel anlamda hem de psikolojik anlamda mutlu etmek profesyonellik ister. Hastanın talebinden, beklentilerine kadar ince bir plan ve program hazırlayıp, teknolojinin izin verdiği ölçüde o hedefe yaklaştırmak biz Estetrend’in en büyük görevidir. Bize gelen her müşterimize ilk olarak; fue yönteminden bahsederek, örneklerimizi sunuyoruz. Müşterilerimizin mutlu olarak yeni bir hayata merhaba demesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Çünkü; bizim için mutlu müşteri yoktur, mutlu ettiğimiz, hayatına yeni bir soluk kattığımız mutlu bireyler vardır.

Fue yöntemi ile saç ekimi

Fue yöntemi ile saç ekimi; traşlanacak bölgeden alınacak sağlam köklü saçların, az olan ya da hiç olmayan saç bölgelerine enjekte edilmesidir. Milimetrik cihazla yapılan bu ekme yönteminde; ağrı minimum olmakla birlikte çoğu hastamız hissetmemektedir. Lokal anestezi altında alabileceğiniz bu yöntem; günümüzün en başarılı yöntemlerinden birisi olup, 2-4 ay arasında gözle görülür sonuçlar vermektedir.

Fue Yöntemi Kimler İçin Uygundur?

  • Saçlarının arasında açıklık yani seyreklik başlayan
  • Kısmi kellik problemi yaşayan
  • Bölgesel dökülme problemi olan
  • Bulaşıcı bir hastalığı bulunmayan kişiler fue yöntemi ile saç ekimi işlemine uygun kişilerdir. En net bilgiyi, merkemize gelerek birebir uzmanlarımız ile öğrenebilirsiniz.

Fue yöntemi ile saç ekimi uygulaması; ensedeki güçlü kıl kökleri ile yapılan, ağrısız bir işlem olması sebebi ile, günümüz saç ekim yöntemleri arasında en sık tercih edilen işlemdir. Fue yöntemi ile saç ekimi konusunda sorularınız ve merak ettiğiniz her şey için, web sitemizde bulunan irtibat telefon numaralarından bizlere ulaşabilir, uzmanlarımız ile bire bir görüşerek istek, talep ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Estetrend sayesinde sağlıklı ve yeni saçlara kavuşun…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright - Estetrend

Hemen Arayın        (0 505) 983 95 85