Saç ekimi fiyatları; yapılacak bölgeye ekilecek saç teli adedine prbolemli bölgeye saç köklrinin kalitesine değişen fiyatlarla birlikte uzamnlığına ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca saç ekim uygulaması yöntemlerin fiyatlarıda birbirinden farklılık göstermektedir. Merkezimizde bütün uygulamalar en son teknolojiyle en uygun fiyatlarla uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Saç ekim fiyatları seanslara bölenerek peşin kart yada taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Saçların sağlıklı olması ve uzayabilmesi belirli bir takım faktörlere bağlı olup, bunların eksikliğinde saç dökülmesi veya kellik problemi sorunu ortaya çıkmaktadır. Günümüzde giderek artan saç problemleri ve dökülmeleri; cinsiyet fark etmeksizin ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman fizyolojik yatkınlık kimi zamanda stres ve hastalık saçların dökülmesine ve köklerinin zayıflamasına neden olmaktadır. Görünüş bakımından vücudumuzda en dikkat çeken bölge olan saç bölgelerinde oluşan seyrelme veya dökülme; psikolojik olarak da bizleri olumsuz etkiler. Firmamıza danışan hastalarımızın çoğu ile görüşmelerimizde saçlarından dolayı, bir takım sosyolojik ve psikolojik sorun yaşadığını bizler fark ediyoruz. Yaptığımız saç ekimi uygulaması sonrası; insanların yeniden kendilerine özgüveni ve beğenisi geliyor, haliyle psikolojik durumunu da düzeltmiş oluyoruz. Bu sebepten ötürü; saç ekimi uygulaması yaptıracağınız saç ekim merkezinde sizi ne derece anladıkları ve sizin gerçekten ne istediğinizi verip veremeyeceklerini dikkatli bir şekilde incelemeniz çok önemlidir.

NEDEN BİZ?

1- Saç ekimi alanında profesyonel uzmanlar tarafından yapılan başarılı uygulamalar için

2- Uygun fiyat politikamız için

3- Müşteri memnuniyetini kazancımızdan daha üstün tuttuğumuz için

4- Saç ekimi uygulamalarında %95 e varan başarılarımız için

5- Gülen yüzlü personel ve kaliteli hizmet için

6- Ömür boyu dökülmeyecek saçlar için

7- Yüz şekline göre saç tasarımı için

8- Minimum kıl köküyle maksimum saç teli ekimi için

9- Yıllarca hayal ettiğiniz yeni bir görünüme kavuşmak için bizi tercih etmelisiniz.

Yıllarca beğemediğiniz saçlarınızı üç-beş ay gibi kısa bir sürede uzamanlarımız tarafından yapılacak fue yöntemiyle sayesinde kavuşabilirsiniz. Fue yöntemiyle saç ekimi randevusu için dilediğiniz her zaman arayablirsiniz. Merkezimizde bulunan uzmanlar tüm sorularınızı detaylı bir şekilde açıklamaktan mutluluk duyacaktır. Hayatınızı değiştirmeye önce saçlarınızdan başlayın.

Estetrend saç ekimi farkı ile saçlarınız artık daha doğal ve sık olacak kellik probleminiz ortadan tamamen kalkacak

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright - Estetrend

Hemen Arayın        (0 505) 983 95 85