Saç Ekimi

Saç ekimi; günümüzde en çok başvurulan yöntemlerden birisi ve bir çok tarzda saç ekimi uygulaması mevcut. Saç ekim merkezi veya kliniklerde sık uygulanan saç ekimi işlemi; profesyonel eller ve cihazlar tarafından yapıldığı takdirde, oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Saç ekimi genelde; devam eden saç kaybı yaşayan, zamanla dökülen veya saçlarının belirli bölgesi açılan kişilere yapılır ve ekilecek saçlar da yine kendi saçları olur. Saç ekimi uygulamalarında eskiden iğneli, traşlı gibi yöntemler var olsa da, günümüzde traşsız ve iğnesiz saç ekimi yöntemleri oldukça rağbet görmektedir. Hiçbir yara izi kalmayan ve var olan saçları kazıtmak zorunda kalmadığınız bir fue yöntemiyle saç ekiminde başarı oranınız; diğer yöntemlere kıyasla %90 daha fazladır.

Saç sadece bayanlar değil erkeklerinde en önem verdiği konulardan birisidir. Zaman içerisinde hormonal değişimlere bağlı olarak dökülen ya da azalan saçların yarattığı görüntüden memnun olmayan cinsiyet fark etmeksizin, bu sorunu en kısa sürede çözümlemek ister. Saç çıkması için bitkisel ve ilaç yöntemlerini deneyenler; sonuçtan memnun olmaz ve alternatif tedavi yöntemlerini ararlar.

Saçlar; belirli bir biyolojik sisteme bağlı olduğundan dolayı, saç ile ilgili her tedavi vb gibi konular tıbbi alanlara dayandırılmalıdır.

Saç derilerimizden girecek her türlü kimyasal veya bitkisel ürün ya da ilaç; bizim hayatımızda önemli sorunlara neden olabilir. Bu sebeple; saç çıkması adına yapılan her bilinçsiz müdahale sonucunda, istenmeyen durumların yaşanmasından ziyade, kalıcı ve sağlıklı yöntemleri tercih etmekte fayda var.

 

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekiminin nasıl yapılması gerektiği; kişiden kişiye göre değişebilen bir durum. Kişinin beklentisine göre saç ekiminin başarı oranı veya yapılamaması, elbette değişiklik gösterebilir. Hiç saç çıkmayan birinde saç ekimi oldukça zor iken, sadece dökülme veya saç arası açılma problemi yaşayan kişiler de başarı oranı yüksektir. Saç ekiminde temel amaç; kişinin doğallığını bozmadan, problemli yerleri yine hastanın kendi saçıyla kapatmaktır. Başın arkasındaki kısımdaki saçlar daha dirençli ve sağlam yapıya sahip olması sebebi ile; saçç ekimi esnasında bu bölgeden faydalanarak, sorunlu bölgelere saç takviyesi yapılmaktadır. Fue yöntemiyle saç ekiminde başarı oranı çok yüksek olan saç ekimi; ağrısız ve lokal anestezi altında yapılabilen son derece konforlu ve saç ektiren hastayı rahatsız etmeyecek bir işlem olması sebebi ile; sık sık tercih edilmektedir.

Saç Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

1432888169483Genel olarak kadın ve erkeklerde saç ekim uygulaması yapılabilmektedir. Bayanların en çok merak ettiği konu ise; fue yöntemiyle saç ekimi esnasında kendi saçlarının kesilip kesilmeyeceğidir. Ancak, diğer saç ekim yöntemleri gibi fue yöntemiyle saç ekiminde asla saçlar kesilmemektedir. Saç ekiminin gerekli olmadığı durumlarda, farklı yöntemlerle de başarı elde edilebileceğinden, saç ekimi konusunda uzmanlarla görüşmekte son derece fayda var. Saç ekiminin kimlere uygulanıp kimlere uygulanamayacağı ise, doktor hasta görüşmesinden sonra netleşecektir.

Neden Biz?

Fue yöntemiyle saç ekimi alanında uluslararası hizmet veren firmamız, yeniden kendi saçlarınızı size armağan etmek için hizmet vermektedir. Saçlarınıza en kısa sürede ve en sağlıklı şekilde kavuşmanızı sağlayan saç ekim merkezimiz, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir politikaya sahiptir. Saç dökülmelerini durduran, azalmış bölgelerde yoğun saç çıkmasını sağlayabilen istanbul saç ekimi merkezimize gelerek, siz de yeni saçlarınıza ve hayatınıza bir adım atabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve randevu almak için, web sitemizde bulunan telefonları arayabilir, dilediğiniz konuda merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright - Estetrend

Hemen Arayın        (0 505) 983 95 85