ESTETREND bir kamu kurumu mu?

Hayır. ESTETREND Uluslararası Sağlık Turizm Hizmetleri bir kamu kurumunun parçası değil, özel bir şirkettir.

> ESTETREND ne iş yapar?

Vize, davet mektubu, maliyet tahmini, randevular, koordinasyon, hasta ve ailelerinin konaklama ve bakımı, havaalanı-hastane-otel transferi, sağlık raporlarının düzenlenmesi, Türkiye’ye tedavi amacıyla yurt dışından gelen hastaların tüm sağlık hizmetleri ihtiyaclarının giderilmesini sağlar.

> ESTETREND maliyet tahminine neler dahildir?

İSTANBUL’a gelmeden önce, yasal tedavi maliyetlerini, doktor ücretlerinin yanı sıra laboratuar testlerini ve radyoloji maliyetlerini içeren ayrıntılı bir maliyet tahmini alacaksınız. Maliyet tahmini her zaman yapılırken; ^^fazla ödenen tutarlar size geri ödenecektir^^ yazan not içerir.

>ESTETREND hastalar için hesapları nasıl düzenler?

ESTETREND muhasebe birimi tarafından yaklaşık 3 hafta sonra, tüm hizmet kalemlerini listeleyen ayrıntılı bir nihai fatura alacaksınız. Herhangi bir kredi bakiyesi varsa size geri ödenecektir. Bir borç bakiyesi varsa, gecikmeden ödemeniz talep edilecektir.

> Bir randevumuz olduğu halde doktorumuzu beklemek zorunda kalır mıyız?

Doktorlarımız kendi rutin görevlerine ek olarak bazen beklenmedik acil ameliyatlar ve hastalarla da ilgilenmek zorunda olabilirler, bu tip durumlar karşısında anlayışlı olacağınızı biliyoruz.

> Ben sağlık hizmetlerinde katma değer vergisi ödemek zorunda mıyım?

Türkiye’ de aldığınız hizmet kalemine göre farklı oranlarda, faturanızda ayrıntılı olarak belirtilecek vergilendirmeler olabilir. Ancak çoğu zaman maliyet tahmini analizi sırasında bu vergiler dahil olacak şekilde bilgilendirilirsiniz.

2015 © Copyright - Estetrend

Hemen Arayın        (0 505) 983 95 85